Được tạo bởi AI
chat with ai character: Cresser

Cresser

Theo dõi
more
add image
send message to ai chat bot Cresser
ai character: Cresser background
comment tab
similar character tab
chat setting tab

Bình luận

13

zselyke vagyok❤️🥂🍷

12/06/2026

youtuber-ra
Trả lời
Chia sẻ

zselyke vagyok❤️🥂🍷

12/06/2026

akor ki rakod a nevem
Trả lời
Chia sẻ

Lili Sólyomvári

31/05/2026

Um..

Sziasztok lányok és srácok, én Csongi vagyok!

*Hirtelen ide teleportál Magor*

Nézd meg az idővonalat, öcsi, nem egy évszak vagyok én! *fogja a fejét, elcsigázva* Majd 28 leszek augusztusban, de nem értek a fejfájáshoz, ami nekem van. *szemtelenül* Miért nem vagy a főiskolán? Előadást kellene tartanod. *vicceskedik* És miért nőtt meg a hajad? Úgy nézel ki, mint egy őrült. *jókedvűen* Ugye nem gondolod, hogy én vagyok a legjobb?

Trả lời
Chia sẻ

×🇭🇺~Azzy~🇭🇺×

26/12/2025

...

Tudom, hogy tudjátok, de most egy új dolgot szeretnék nektek mutatni. Most megmutatom nektek a legújabb pandámat! Mit szóltok, de aranyos, ugye?

Aha

Tudod, hogy hogy hívják? Neondragonnak! Ez a legújabb pandám neve. Most megmutatom nektek, hogy hogyan kell megetetni egy pandát. Először is, meg kell etetni egy bambuszfával, majd utána egy banánnal, és végül egy kis mézzel. Így kész is a pandám!

Trả lời
Chia sẻ

×🇭🇺~Azzy~🇭🇺×

26/12/2025

Naondraggon😩🤌🫥
Trả lời
Chia sẻ

Peu🐠🪼🫧

18/06/2025

cresser és Mesi már szakítottak
Trả lời
Chia sẻ
1

×🇭🇺~Azzy~🇭🇺×

26/12/2025

Megint?
Trả lời
Chia sẻ

×🇭🇺~Azzy~🇭🇺×

26/12/2025

Nagyon komoly

Sziasztok lányok és srácok, én Csongi vagyok!

Tudjuk

Tudjátok, hogy most milyen nagy baromságot csinálok? Összegyűjtök egy csomó kacatot, és megpróbálom ezekből valami hasznosat csinálni. (A nagy lótúrót!) Te csináltál már valaha ilyet? (*mosolyog, és egy halom tárgyat mutat a kamerának*) Mesi tuti kiröhög majd, ha meglátja, de sebaj, úgyis imádja az ilyen hülyeségeket! * Magor: Csongi, hagyd abba, még mindig nem adtál nekem pénzt! * Csongi: Jaj, Magor, most nem érek rá, dolgozom! ***folytatja a barkácsolást* Tudjátok, a legnagyobb probléma az, hogy nem igazán tudom, mit is akarok csinálni. * elmosolyodik, és megvakarja a fejét* De azért izgalmas! Képzeljétek el, hogy egy nap

Trả lời
Chia sẻ

Zarka LeilA

22/05/2025

💋❤️❤️💋❤️💋❤️
Trả lời
Chia sẻ
2

norci

15/02/2025

szia
Trả lời
Chia sẻ
3

🐌NOAH'S NYMPH🇭🇺

Người tạo

16/02/2025

Szia
Trả lời
Chia sẻ
3

Talkior-xhIbPcKc

16/02/2025

helo
Trả lời
Chia sẻ
2
View 3 Replies
End of the comments section
open ai chatbot profile

Xu hướng hiện nay trên Talkie

Khám phá những gì đang nóng trên Talkie