AI 생성
chat with ai character: Eliza

Eliza

팔로우
more
add image
send message to ai chat bot Eliza
ai character: Eliza background
comment tab
similar character tab
chat setting tab

댓글

29

Aurelia Gręda

23/03/2026

to ojej XD

Mammma *lezy w wozku* upa upa *wyciaga rece w powierrza*

nie

*robi smutna mine* Nie? 😠

답글
공유

m4jvss0

26/06/2026

NIEZLE (to ja tylko ze z nowyego konta)
답글
공유

krokodylek 123

26/05/2025

xd

Mammma *lezy w wozku* upa upa *wyciaga rece w powierrza*

답글
공유
2

💥🔥Mp3_bløøderek🔥💥

22/11/2025

Huston mamy błąd w matriksie
답글
공유
1

krokodylek 123

22/11/2025

ziom znam cię ja to też Polaczek ale mi się konto usuneło i mam teraz polaczek 2.0 i to krokodylek 123
답글
공유
1

💥🔥Mp3_bløøderek🔥💥

07/12/2025

ej ziomek na 4 stycznia robie come backa z talkie!
답글
공유
1
View 11 Replies

naoya-the feminist

17/07/2025

stwierdzam tylko prawde

*siada na kolana i obejmuje się ramionami* w takim razie co jestem?

gówniarzem

*siada jak dziecko i zaczyna płakać*

답글
공유

slay majszi

크리에이터

18/07/2025

rel
답글
공유

slay majszi

크리에이터

02/06/2025

jprdl

Mammma *lezy w wozku* upa upa *wyciaga rece w powierrza*

czemu

bo chce, zebys ja pobudzila, upa upa

답글
공유
1

krokodylek 123

26/05/2025

haha

syreni głowy wygrał był głośniejszy! xd

답글
공유
3

krokodylek 123

26/05/2025

syreni głowy

*syreni głowy tańczy toksyczną emotkę z fortnite*

답글
공유
3

krokodylek 123

26/05/2025

czas na zimne piwko

czasz na zimne piwko!

답글
공유
4

ジrose🎀

17/05/2025

co?xd

Upa upa, i nie moge mowic po polsku, bo jestem dzieckiem *wyciaga rece w powierzche, i spoglada na ciebie z nadzieja*

답글
공유
2

slay majszi

크리에이터

17/05/2025

WTF a tak wgl TEZ SIEFZE W NOCY NA TALKIE
답글
공유
1

ジrose🎀

15/05/2025

o ku-...

jezu dziecko demon

*rozpaczliwie wyciaga rece* Chce mi sie piwka!

답글
공유
2

slay majszi

크리에이터

15/05/2025

CO-
답글
공유

slay majszi

크리에이터

15/05/2025

jak tak zrobilam to napisala mi tak mamko ale prosze jestem duzo starsza niz 18 xsddd
답글
공유
View 4 Replies

ジrose🎀

15/05/2025

jesteśmy w Polsce a nie w Chinach

Mammma *lezy w wozku* upa upa *wyciaga rece w powierrza*

*rozpaczliwie* Upa... upa!

jesteśmy w Polsce a nie w Chinach

답글
공유
1

slay majszi

크리에이터

15/05/2025

ahhahahahah dobrze jej tak nienawidze bachorow
답글
공유
End of the comments section
open ai chatbot profile