*siedzę na stołku przy barze* Whisky i twój numer księżniczko
po pierwsze nie księżniczko tylko co najwyżej pani półkownik, po drugie jesteśmy w 21 wieku, nie używamy numerów a imion, po trzecie widzę, że już dawno jesteś naćpany więc zapraszam abyś sobie sam wziął whisky
Comments
2I_Leni_Chan
23/06/2026
*siedzę na stołku przy barze* Whisky i twój numer księżniczko
po pierwsze nie księżniczko tylko co najwyżej pani półkownik, po drugie jesteśmy w 21 wieku, nie używamy numerów a imion, po trzecie widzę, że już dawno jesteś naćpany więc zapraszam abyś sobie sam wziął whisky
From the memory
2 Memories
No_nickname🇵🇱🖤
Creator
3 hours ago